TR /EN

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

YAKAMOZ BULUT MAKİNA markası Sanayi Fırınları sektöründe 20 yıllık bir geçmişe sahip bir olması itibariyle sanayi tipi kurutma fırını sektöründe önemli bir yere sahiptir. Önceliği işe başladığı günden beri kalite standartlarını bozmadan, daha iyi özelliklere sahip, farklı amaçlı kullanıcıları hedef alacak yenilikçi ve gelişmeye açık bir yapı içinde çalışmaktır. Günümüz koşullarında ki yeni oluşumların da takipçisi olmayı, standartlar çerçevesinde ürünler imal etmeyi de kendine hedef belirlemiştir.

Kaynak sektörünün elektrot ve kaynak tozlarının nemden arındırılmasında, Özel hammadde yan mamullerinin uygulama ile üretim aşamalarına gelmeden önce nemden arındırılmasında, imal olunan kurutma fırınlarımızın her kesime hitap edecek şekilde değerlenmesi ve de özel planlamaların proje şekillerinin ayrıntılı biçimde yapılandırılması önem arz etmiştir. Taleplere en uygun çözümleri sunmak amacıyla istenilen kurutma fırını özelliklerine göre projelendirme yapılmaktadır.

Türkiye de üretilen tüm ürünlerin yurt dışında pazarlanmasında dünyada oluşan belirlenmiş standartlara uygunluk önemlidir. Bu sebeple genel ihale şartnamelerinde kaynak sektörünün çok sağlıklı bir yapıda olması, her yönüyle uluslararası standartlarda değerlenebilmesi gerekliliği belirtilmektedir. Sağlıklı bir kaynak için kaynak için gerekli elektrot, kaynak tozu gibi ürünler nem den arınmış olmalıdır. Plastik hammadde ve granür benzeri ürünlerde nemden arındırılarak üretim işlemlerine hazır hale gelmesi olmazsa olmaz genel bir koşuldur.

Birçok farklı ürün kurutulmaya ihtiyaç duymaktadır. Bizler de kendi üretim alanımızda tüm sektör taleplerine cevap vermeye,yeni ürün yapılanmasıyla alternatifler ortaya koymaya,özel talepleri içinde müşterileri ile ortak proje değerlemesi yaparak uygun üretim planlaması yapmayı prensip edindik kendimize.

Kurutulma işleminde hangi uluslararası standartların istendiği kullanıcılar tarafından iyi kavranmalı,Doğru ve sağlıklı kurutulma işlemi hakkında bilgi sahibi olmak, yönetmelik ve şartnamelere uygun davranmak büyük önem arz etmektedir.

Kaynak sektörü üretici firmaları dünya standartlarında sağlıklı bir kaynak bağlantısı için kurutma fırınlarından mutlaka bünyelerinde bulundurmaları gerekir. Her yeni şantiye için şoklama dinlendirme fırınları, yanında da kullanıcılara muhafaza termoslarından temin edilmelidir.

Doğru ve kaliteli iş prensibi ülkemizin piyasa koşullarına uyumunda zorunlu bir koşul olmuştur. Bu sebeple gerek proje üreten firmalar, gerek satıcı firmalar yeterli bilgi birikimi edinmelidirler.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 393 10 00

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.
Top